Home Hot News גשם של משחקים חינמיים

גשם של משחקים חינמיים

1
0
גשם של משחקים חינמיים

החורף החל רשמית וגם יש לא רק מחוץ לחלון, מסתבר – אלא גם בפלטפורמות גיימינג מקוונות שונות עבור אנשי ה-PC

התרגלנו לקבל משחק חינמי אחד או שניים מדי שבוע, מה-Epic Games Store או ממקור אחר, אך נראה כי העונה החגיגית של סוף השנה האזרחית מפיחה נדיבות יוצאת דופן בקרב המפעילות של הפלטפורמות המקוונות למיניהן – משום שבימים אלו יש לא פחות מחמישה כותרים מהם ניתן ליהנות בעת ובעונה אחת, מבלי לשלם שום דבר בתמורה.

חלוקה איכותית ונדיבה אחת מתקיימת כעת ב-Steam, שם המפתחת והמפיצה הפולנית Techland (שהפכה למפורסמת ומוערכת עד מאוד תודות ללהיט Dying Light) חוגגת יום הולדת 30 להיווסדה עם חלוקה של המערבון Call of Juarez: Gunslinger – כותר פעולה בעל סגנון ויזואלי ייחודי וגישה קלילה (ביחס למשחקי Call of Juarez הקודמים, במיוחד) שהפך לאהוד במיוחד בשנים שאחרי השקתו, כפי שיעידו 95 אחוזי ביקורות חיוביות מהן הוא נהנה. כמה קליקים בודדים והמשחק הזה אצלכם בספריית ה-Steam לצמיתות – יחד עם הזדמנות להשלים את הסט באמצעות Call of Juarez המקורי ו-Call of Juarez: Bound in Blood בעבור מחיר מוזל של 7.8 שקלים לכל אחד מהם.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת הכותר ב-Steam

Call of Juarez: Gunslinger

גם יוביסופט (Ubisoft) נמצאת בעיצומה של חגיגה ל-35 שנות קיומה בתחום, וגם היא בוחרת לשתף את השחקנים במאורע המשמח שלה עם חלוקות חינמיות של משחקים שונים – כשעכשיו זה תורו של כותר הבנייה והניהול Anno 1404, משנת 2009 במקור, ב-History Edition המעודכנת שלו, עם חבילת ההרחבה Venice ועוד תוספות למשחקיות יחד עם התאמות עבור מערכות מודרניות.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת הכותר ב-Ubisoft Store

Anno 1404: History Edition

בחנות הדיגיטלית של Epic Games יש צמד משחקים חינמיים שממתינים לכל המשתמשים הרשומים בשבוע זה, כשהבכיר בהם הוא כותר הפעולה-תפקידים Godfall, אשר מוצע ללא עלות במסגרת ה-Challenger Edition המוזלת החדשה שלו שנועדה להזריק חיים חדשים לקהילת השחקנים שלו. אם תתלהבו מהחבילה החינמית המצומצמת לה שווי מלא של 50.95 שקלים, תוכלו לבחור להשקיע בשדרוג אל מהדורת הדלוקס של המשחק (גרסת הבסיס המקורית איתה הוא הושק לפני כשנה) בעבור עלות של 107.06 שקלים, לאחר קיצוץ של 30 אחוזים מן המחיר המקורי עבור הצעה זו.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת הכותר ב-Epic Games Store

Godfall: Challenger Ediiton

החינמי הנוסף ב-EGS שיהיה זמין עד ליום חמישי, ה-16 בדצמבר, הוא Prison Architect בו יהיה עליכם לתכנן, לבנות ולנהל בית כלא מוצלח ומאובטח ברמה מירבית, עם תצוגה מינימליסטית ואתגרים גדולים רבים. מחירו המלא של הכותר הזה עומד על 110.95 שקלים, כך שיחד עם Godfall מדובר כאן בהצעה משולבת עם שווי של מעל ל-160 שקלים שניתן לקבל בתוך מספר שניות ובאפס מאמץ.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת הכותר ב-Epic Games Store

Prison Architect

מה קורה אחרי יום חמישי הקרוב? כאן יש הבטחה למשחק חינמי בהפתעה – שמרימה את הציפיות שלנו להפתעה יוקרתית יותר מבדרך כלל. ישנן שמועות כי אנשי החנות מתכננים לנו 15 ימים של חלוקות חינמיות מתחלפות בכל 24 שעות, החל מה-16 בדצמבר ועד להגעתה של 2022 באופן רשמי.

לקינוח, מפתחת ומפיצת האינדי Nicalis החליטה להשיק לרגל סוף השנה את המשחק החינמי Cave Story’s Secret Santa, עם קשר רופף משהו לסדרת להיטי האינדי Cave Story. הכותר המינימליסטי החביב הזה זמין להורדה חינם כעת, הן בפלטפורמת Steam, הן ב-GOG והן ב-Epic Games Store, כך שאם הוא מעניין אתכם ולו במעט נותר רק לבחור איך תרצו להפעיל אותו.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-GOG

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Epic Games Store

Cave Story’s Secret Santa – דוגמה מעניינת למשחק חינמי לחלוטין שעדיין מעורר ביקורת והתנגדות גדולה, בשל המאבק מאחורי הקלעים על הזכויות למותג בין היוצרים המקוריים למפיצה השנויה במחלוקת

%